Державний політехнічний музей (корпус №6 НТУУ "КПІ"), проспект Перемоги, 37

Що таке TED

Що таке TEDx

Що таке TEDxKPI

Наша мета - поширення ідей

TED — це щорічна конференція про унікальні проекти та інновації, які несуть в собі ідеї зміни і розвитку суспільства. Девіз конференції «Ideas worth spreading» (переклад: «Ідеї, варті поширення») відображає місію конференції — розповсюджувати ідеї,які здатні змінити світ на краще.

TED охоплює багато сфер нашого життя: освіту, мистецтво, науку, спорт, соціологію, медицину, підприємництво, енергозбереження та інше. Зі сцени TED про свої ідеї розповідають провідні вчені світу, політологи та соціологи, художники і дизайнери, програмісти і професори університетів.

Наша мета - поширення ідей

TEDx дають можливість містам, університетам, спільнотам долучитися до світового руху TED і зробити свій внесок у розвиток ідей вдосконалення світу і суспільства.

TEDx - це незалежні локальні конференції, що проводяться під егідою TED в різних містах і країнах. По суті, це самостійна подія, яка дотримується правил TED і готується ініціативною групою в якомусь місті.

Наша мета - поширення ідей

Подія TEDxKPI вперше організовується в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут". Для старту ми обрали тему “Професія як життя” і хочемо запросити на конференцію успішних українців, які втілили свої мрії у власній професійній кар’єрі. Серед них будуть інженери, викладачі, науковці, ІТшники, молоді підприємці-інноватори та громадські діячі.

Спікери

Програма

 • Реєстрація учасників
 • Перша сесія

  Радміла Сегол
  Віталій Пасічник
  Олексій Малицький
  Іван Якімов
  Музичний виступ "Друзі Гагаріна"

 • Обідня перерва
 • Друга сесія

  Дмитро Чаплинський
  Віктор Совєтов
  Наталія Писаревська

 • Закриття

TEDxKPI

Онлайн-трансляція

На жаль, продаж квитків уже припинено. Однак, ви зможете переглянути онлайн-трансляцію самостійно або у Вежі.

Дістатись до місця проведення конференції

Пішки від станції метро "Політехнічний інститут".

Автомобілем. Заїзд на територію університетського містечка з вулиці Академіка Янгеля.